درباره شرکت رامفورد

مرکز تخصصی خدمات پس از فروش

چرا خدمات مشتریان رامفورد؟

بی شک آنچه به ذهن کانت رامفورد یکی از سازندگان اجاق در سال 1800 رسید بی ربط به حرف مادر بزرگ هایمان نباشد " اجاق خانه باید روشن بماند " نیازی در رابطه با هر طبقه و جایگاه انسانی ، و اجاق خالق مطبخ بوده و هست ، چرا که سرشار از رنگ ، بوهای خوشایند و سرزندگیست . فقط شکل آن از سنتی به مدرن تغییر کرده و خواهد کرد ،  اما ماجرایش همیشه نقطه ی مشترکی دارد ، بوهای ماندگار و دلنشین تا زندگی را در خود و در نگاه مادربزرگ ها نگه دارد تا به ما برسد و ما به آیندگان بسپاریم . نامش را می گذاریم نقالی بی صدای بوها با صداهای ماندگاری چون جلزو ولز و قٌل قٌل صدای پخت و پز .


هدف رامفورد

خواستن آفرینش است و آفرینش ما صید آرامش و امنیت برای شماست ، این خواستن برآمده از آگاهی ، علم ، تجربه و دقّت به سیستم های خط تولید اجاق های گازی و برقی توسط خدمات مشتریان رامفورد با کادری مجرب و آموخته اخلاق و پاسخگو است .
سبک نو و ایده آل زندگی شما ، با نگاه ما به افق رویدادها نیاز به امنیت دارد . و امنیت ، آسایش و آرامش با خود به ارمغان می آورد و این ارمغان با دستان ما به شما می رسد .
دلیل این همه ، سوای خدمات رسانی درست که نباید ساده از کنارش گذشت ، اینکه زنجیر وار به همدیگر متصل هستیم تا زندگی رونق زیستن را در خود پویا تر کند ، چرا که زیستن هم گرما می خواهد برای جان ، هم تفکر می خواهد برای بالنده گی  .
خدمات مشتریان رامفورد ، برای جامع و کامل شدن خود و شما ، از تمامی متخصصان ، از جمله پرسنل اداری مجرب و پاسخگو ، کارشناسان زبده ، طراحان و نویسنده در رابطه با نصب و تعمیر تخصصی انواع اجاق های گازی و برقی خانگی ، بهره گرفته است .


عطر خوش زندگی از آنِ همه

نویسنده : نرگس عباسی 

          

نصب

شرکت رامفورد

آموزش

شرکت رامفورد

تعمیرات

شرکت رامفورد
رامفورد سرویس خدمات پس از فروش التون

مختصری در مورد رامفورد سرویس


رامفورد سرویس نماینده خدمات پس از فروش برترین برندهای لوازم خانگی در ایران از جمله تنها نماینده مجاز خدمات پس از فروش التون ( آلتون) در تهران، نصب و تعمیر لوازم خانگی شما از جمله تعمیر انواع اجاق گاز  ( تعمیر اجاق گاز رومیزی و تعمیر اجاق گاز مبله) و نصب و تعمیر انواع فر ( از جمله نصب وتعمیر فر توکار) را با سالها سابقه درخشان در خدمات پس از فروش لوازم خانگی در ایران انجام می نماید.

رامفورد سرویس

رامفورد سرویس مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی و نصب و تعمیر انواع لوازم خانگی مانند یخچال سامسونگ و یخچال بوش و انواع لوازم برقی و فر توکار و تعمیر ماشین لباسشویی و تعمیر انواع ماشین ظرفشویی می باشد

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت رامفورد میباشد.
[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]