ضمانت خدمات پس از فروش التون

خدمت رسانی با کیفیت از ما ، رضایت از شما


مشتری عزیز:


آنچه برای ما اهمیت دارد ، ارائه خدمات نصب و پشتیبانی و تعمیر لوازم آشپزخانه شامل اجاق گاز ، فر ، فرتوکار ، هود و ... با بالاترین کیفیت توسط کادر مجرب رامفورد است .
ما با این شرایط در کنار شما هستیم :
1- ارائه سرویس نصب و آموزش محصولات ، پس از ثبت درخواست در لینک پذیرش حداکثر در 24 ساعت کاری .
2- ارائه سرویس تعمیر و رفع عیوب محصولات ، پس از ثبت درخواست در لینک پذیرش حداکثر تا 48 ساعت کاری .
3- ارائه ضمانت 6 ماهه پس از رفع عیوب محصولاتِ فاقدِ گارانتی

نصب و تعمیر لوارم خانگی

نصب و تعمیر لوازم خانگی


تعمیرات لوازم خانگی از جمله خدماتی است که همه ی ما هر چند وقت یکبار به اون نیاز پیدا می کنیم. حتما بارها اتفاق افتاده که لوازم خانگی شما خراب شده اما نمیدونید که آیا دستگاه شما قابل تعمیر هست یا نه! اگر هم قابل تعمیر باشه دوست دارید هزینه تعمیرات لوازم خانگی خراب شده رو بدونید و از همه مهمتر اینکه نمیدونید اون رو به چه مرکزی بسپارید. رامفورد سرویس در تمامی نقاط تهران به ارائه خدمات نصب، راه اندازی و تعمیرات لوازم خانگی می پردازه. اون هم زیر نظر مختصصان مجرب و دوره دیده! برای دریافت خدمات از رامفورد سرویس می تونید همین الان از طریق دکمه تماس با ما و یا از طریق پر کردن  فرم با زدن دکمه فرم پذیرش، اقدام نمایید تا کارشناسان رامفورد سرویس در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و برای انجام خدمات با شما هماهنگی های لازم رو انجام بدهند.

نصب و تعمیر اجاق گاز رومیزی

تعمیر اجاق گاز رومیزی یا صفحه ای


استفاده مرتب از اجاق گاز در طول روزهای متوالی می تواند باعث خرابی و ایجاد عیب در قطعات این وسیله شود. اگر به هر دلیلی، اجاق گاز شما با مشکل روبرو شد، باید از تعمیر آن خودداری نمایید. کارشناسان تعمیر اجاق گاز صفحه ای، بر این باور هستند که عدم تخصص و نداشتن مهارت در تعمیر اجاق گاز می تواند مشکلات جدی به همراه داشته باشد. متخصصان رامفورد سرویس از مرحله  عیب یابی اجاق گاز و بررسی دلیل خرابی در هر کدام از قطعات اجاق گاز تا تعویض و یا تعمیر و در نهایت نصب اجاق گاز صفحه ای و یا هر اجاق گاز دیگر در کنار شما عزیزان هستند

تعمیر فر توکار

تعمیر فر توکار و تعمیر انواع فر


امروزه فر در آشپزخانه کاربردی مهمی دارد و به یکی از اصلی ترین ابزار برای آشپزی به شمار میرود. فرها از تکنولوژی بالایی برخوردار هستند که این موضوع دلیل براین نمیشود که فر شما دچار مشکلاتی نشود. از آن رو که تکنولوژی بالایی در فرها به کار رفته است همین موضوع باعث میشود که تعمیر فر توکار  نیاز به تخصص بالایی داشته باشد. از این رو تکنسین های رامفرود سرویس  با بهره گیری از تخصص خود سعی در تعمیر فر توکار و یا انواع فر شما در درجه اول با تعمیر قطعات و درجه بعدی با تعویض قطعات خراب با قطعات اوریجینال دارند.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت رامفورد میباشد.
[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]