رامفورد سرویس کلیه ی خدمات مربوط به نصب و تعمیر لوازم خانگی خصوصا تعمیر ماشین لباسشویی را به نحو احسن برای شما انجام میدهد.

همه آنچه باید در مورد تعمیر ماشین لباسشویی بدانید

تعمیرات ماشین لباسشویی جزء با اهمیت ترین خدمات تخصصی در حوزه ی لوازم خانگی هستند چون هرگونه ایراد یا مشکل در آن ها، آرامش و نظافت خانه را به هم می ریزد به همین دلیل لازم است که با بروز هرگونه مشکل بزرگ یا کوچک در عملکرد دستگاه برای تعمیر و سرویس آنی آن اقدام کرد.

 مواردی که در این مطلب می خوانید عبارتند از:

تعمیرکار لباسشویی چه کسانی هستند؟

مشکلات متداول ماشین لباسشویی

نکات مهم در افزایش کارایی و طول عمر ماشین لباسشویی

 انواع خدمات تیم رامفورد سرویس در رابطه با تعمیر ماشین لباسشویی

سخن پایانی

در سال هایی نه چندان دور به علت کمبود تکنسین های لباسشویی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی همه مجبور بودند حتی برای انجام تعمیرات کوچک ، ماشین لباسشویی خود را با سختی فراوان حمل و به نمایندگی مربوطه منتقل نمایند که این کار بسیار پر هزینه بوده و امکان آسیب دیدگی وسیله حین حمل و نقل نیز وجود داشت، همچنین باید ماشین لباسشویی مدت ها در تعمیرگاه می‌ماند تا تعمیر شود و همین قضیه حداقل تا چند روز نظافت خانه را دگرگون می کرد.

اما امروزه وجود تعمیرگاه لباسشویی در سراسر تهران باعث شده افراد حین مواجه شدن با خرابی ماشین لباسشویی به راحتی با نمایندگی‌های مربوطه تماس بگیرند. و سفارش تعمیرات لباسشویی خود را ثبت کنند و در کمترین زمان مشکل لباسشویی را رفع کنند.

در گذشته به محض بروز خرابی در ماشین لباسشویی افراد مجبور بودند دستگاه های خود را به نمایندگی های مربوطه ببرند که بسیار سخت و هزینه بر بود اما امروزه می توانند به راحتی با کارشناسان ما در رامفورد سرویس تماس بگیرند و مشکلشان را در اسرع وقت حل کنند| رامفورد سرویس

تعمیرکار لباسشویی چه کسانی هستند؟

تعمیرکار لباسشویی تکنسین متخصصی است که برای تشخیص و رفع مشکلاتی که پایین تر در مورد آن صحبت کردیم، به منزل شما مراجعه می کند. امروزه به دلیل مشغله کاری و اختلاف در امور زندگی، متقاضیان بیشتری درخواست خدمات در منزل دارند. برای این منظور از تعمیرکار ماشین لباسشویی درخواست ارائه خدمات در منزل می کنند و جالب است که این افراد با نام های مختلفی چون تعمیرکار، سرویس کار، مهندس مشکلات متداول ماشین لباسشویی، تکنسین و یا حتی لباسشویی ساز نامیده می شوند. اما مشکلات رایجی که عموم مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند و نهایتا با یکی از همین تکنسین ها در خصوص تعمیر لباسشویی تماس می گیرند، چیست؟

مشکلات متداول ماشین لباسشویی

اگرچه ماشین‌های لباسشویی مدرن می‌توانند برای چندین دهه کار کنند، اما برخی از قطعات آنها نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارند، به این معنی که شما نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی خواهید داشت.

1- نچرخیدن ماشین لباسشویی

برای حل این مشکل ابتدا بایستی دینام، کاسه نمدی، بلبرینگ و خود دیگ توسط تعمیرکار بررسی شود. البته معمولا بسته نبودن درب لباسشویی و یا انجام نادرست تنظیمات آن در نیز می تواند از عوامل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی باشد .

2- باقی ماندن پودر در مخزن

در این شرایط ابتدا بایستی از قفل شدن در دستگاه اطمینان پیدا کنید. درصورتی‌که در قفل نشود، مشکل از آب‌گیری نیست و احتمالا مشکل در المان‌های شروع به کار، عناصر امنیتی و عملکرد بردها می باشد اما در غیر این صورت، به احتمال زیاد، مشکل از شیر برقی است.

در صورتی که شما بهترین مدل از بهترین برند ماشین لباسشویی در بازار را تهیه کنید باز هم برای افزایش کارایی و طول عمر آن بایستی قطعات را سرویس و به طور منظم نگهداری کنید تا مشکلات عدیده اای که برای عموم مردم به وجود می آید، برای شما به وجود نیاید| رامفورد سرویس

3- پر از آب نشدن ماشین لباسشویی

این مشکل به احتمال زیاد با بررسی شیر آب ورودی برطرف میشود. شیر برقی یا شیر الکتریکی که وظیفه انتقال آب به داخل دستگاه را بر عهده دارد. در صورت خراب شدن آب را به داخل لباسشویی انتقال نمی دهد و باید تعویض گردد در صورتی که مشکل از شیر برقی بود حتما از یک تعمیرکار حرفه ای در خصوص تعمیرات تخصصی لباسشویی کمک بگیرید چون شما به تنهایی از پس آن بر نمی آیید.

4- نشتی آب ماشین لباسشویی

از دلایل نشتی آب در ماشین لباسشویی می توان به وارد شدن آسیب به خرطومی دیگ فیلتر، شیلنگ ورودی یا خروجی آب، خرطومی جاپودری به دیگ، خرطومی دیگ به تخلیه و همچنین دیگ لباسشویی اشاره کرد.

5- لرزش و سروصداهای عجیب ماشین لباسشویی

اگر احساس کردید که ماشین لباسشویی شما سروصداهای زیاد وغیر طبیعی تولید می کند، حتما در اسرع وقت از تکنسین های مجرب رامفورد سرویس کمک بگیرید چرا که اگر صدا غیر منتظره و ناگهانی نمایان شود نشان دهنده ی خرابی در پمپ تخلیه است ، اما اگر این صدا طی چند هفته یا حتی چند ماه ظاهر شود نشان دهنده ی یک ایراد اساسی مانند خرابی بلبرینگ ها، کاسه نمدی، شفت و کمک فنرها است و هرچه دیرتر نسبت به تعمیر لباسشویی خود اقدام نمایید، طبیعتا هزینه ی بیشتری را باید متحمل شوید.

6- قفل شدن درب ماشین لباسشویی

قفل شدن درب ماشین لباسشویی می تواند ناشی از خرابی هیدروسنسور، شکستگی دستگیره، خرابی برد الکترونیکی ، خرابی میکرو سوییچ و عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی باشد.

رامفورد سرویس با شناسایی مشکل و برطرف کردن آن، تعویض قطعات آن با قطعات با کیفیت و معتبر و ارائه ی گارانتی 6 ماهه ، شما را در تعمیر لباسشویی تان کمک خواهد کرد.| رامفورد سرویس

7- برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی

اشکال داشتن سیم پیچی و اتصالات، عدم اتصال صحیح سیم ارت لباسشویی به زمین و مشکلات سیم ارت ساختمان از دلایل بروز این مشکل میباشد و میتوانید با پاهای عایق وارد محلی شوید که لباسشویی آنجا وجود دارد یا یک قالی یا فرش در محل استقرار لباسشویی بیاندازید.


8-تخلیه نشدن ماشین لباسشویی

یکی از مشکلات رایجی که اکثر افراد با آن مواجه میشوند تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی می باشد و اغلب به علت آسیب دیدگی پمپ دستگاه به وجود می آید که یکی از قطعات اصلی ماشین های لباسشویی به حساب می آید و بایستی هر 10 سال یکبار تعویض شوند. البته که موقع بروز این مشکل حتما بایستی مسیر خروجی و شیلنگ فاضلاب بررسی شود.

9 -سیاه شدن لاستیک لباسشویی

سیاه شدن لاستیک لباسشویی معمولا با بوی بدی همراه است که فضای خانه و آشپزخانه را در بر می‌گیرد؛ به‌علاوه، این مشکل در طولانی‌مدت می‌تواند آسیب‌های جدی به دستگاه وارد کند. برای جلوگیری از سیاه شدن لاستیک لباسشویی پس از پایان کار، در لباسشویی را به مدت یک ساعت باز بگذارید و سطح لاستیک را با یک دستمال نرم، خشک کنید.

برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی خود مراقب کوچکترین نشتی آب باشید، بیش از ظرفیت دستگاه در آن لباس نریزید و ماشین لباسشویی خود را در مکانی کاملا تراز قرار دهید| رامفورد سرویس

نکات مهم در افزایش کارایی و طول عمر ماشین لباسشویی

1) تمیز کردن محفظه پودر و فیلتر لباسشویی پس از چند بار شستشو

2) ریختن لباس در دستگاه متناسب با ظرفیت آن

3) قرار دادن ماشین لباسشویی در مکانی کاملا تراز

4) جدی گرفتن کوچکترین نشتی آب

5) خودداری از شستشوی لباس ها با دفعات زیاد و پشت سر هم

6) خاموش کردن لباسشویی بلافاصله بعد از شنیدن صداهای غیر عادی از آن 

 انواع خدمات تیم رامفورد سرویس در رابطه با تعمیر ماشین لباسشویی

• شناسایی و برطرف کردن انواع مشکلات ماشین لباسشویی

• تامین قطعات اصلی مورد نیاز ماشین لباسشویی شما از نمایندگی های معتبر

• تعویض تمامی قطعات ماشین لباسشویی با قطعات با کیفیت و اصلی

• ارائه ی فاکتور و گارانتی 6 ماهه جهت ضمانت اصل بودن کالا

• اعزام سریع متخصصان و تعمیرکاران ماشین لباسشویی در محل

سخن پایانی

باتوجه به این که ماشین لباسشویی جز آن دسته از لوازم خانگی ست که مسئولیت سنگینی در نظافت خانه به عهده دارد، زمانی که با هرگونه مشکلی روبه رو میشود یافتن تعمیرکاری مجرب و متخصص بسیار اهمیت پیدا می کند. رامفورد سرویس تمامی مشکلات ماشین لباسشویی شما را به طور دقیق بررسی و مجموعه ای از تکنسین های آگاه و خبره را به شما معرفی می کند تا با خیالی آسوده نصب و تعمیر لوازم خانگی خصوصا تعمیر ماشین لباسشویی را به آن ها بسپارید. رامفورد سرویس  همچنین کلیه ی خدمات مربوط به تعمیرات لباسشویی بوش و سایر برند ها را به طور کاملا تخصصی در محل برای شما انجام و جهت ضمانت اصل بودن کالا تا 6 ماه به شما گارانتی خواهند داد. در پایان ما ضمانت می‌دهیم در سریع‌ ترین زمان و با بالاترین سطح کیفیت، کادر مجرب و تعمیر کاران متخصص مجموعه را به محل شما اعزام کنیم.

 

تعمیرات لوازم خانگی, خدمات پس از فروش لوازم خانگی, نصب و تعمیر لوازم خانگی, رامفورد سرویس, رامفورد, تعمیر ماشین لباسشویی, تعمیر لباسشویی, تعمیرات لباسشویی, تعمیر ماشین لباسشویی در تهران, تعمیرات تخصصی لباسشویی

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت رامفورد میباشد.
[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]