دستور آشپزی پخت بوقلمون با فر توکار آلتون

آموزش پخت بوقلمون با فر توکار عرض 90

نحوه کار با فر توکار آلتون بسیار راحت می باشد. با بررسی دفترچه راهنمای آن می توانید بدون سردرگمی از تمامی ویژگی ها و برنامه های پخت و پز فر توکار آلتون بهره مند شوید.

نحوه کار با فر توکار آلتون

برای پخت بوقلمون در ابتدا باید برنامه پخت را فعال کرده سپس المنت پایین را تایید کنید. سپس دمای 180 و مدت زمان پخت را مشخص کنید البته توجه داشته باشید که قبل از ارسال غذا به داخل فر، دمای فر را بر روی صفحه نمایشگر مشخص کنید. اجازه دهید فر گرم شده و به دمای تعیین شده، برسد پس از آن زمان پخت رو به برنامه اضافه کنید. بعد از اینکه بوقلمون مغز پخت شد میتوانید فر را روشن کنید. سپس برای گریل کردن آن المنت بالا ، گریل بالا، فن و المنت پایین را فعال کنید. دمای 180 با مدت زمان نیم ساعت را انتخاب نمایید. پس از آن اجازه دهید گوشت آرام آرام در فر توکار آلتون عرض 90 برشته شود. بدون شک آلتون حرف اول آشپزخونه هر بانوی ایرانی می باشد.

چرا فر توکار 90 آلتون؟

فر توکار 90 آلتون علاوه بر برنامه های کاربردی که برای پخت و پز می تواند یاور هر بانو و کدبانوی خانه باشد، روش های پخت متنوعی را برای پخت هر محصول غذایی دارا می باشد و علاوه بر آن طراحی فر به گونه ای است که تمیز کردن و پاک کردن فر بعد از هر پخت غذا بسیار راحت می باشد.

در کل فر تو کار آلتون موجب می شود بانوی خانه خستگی کمتر و لذت بیشتری هم برای آشپزی به دست آورد و از آن طرف مابقی اعضای خانه نیز به یک غذای لذیذ و خوشمزه دست یابند.

اگر شما نیز برای یک آشپزی دلنشین نیاز به خرید فر توکار داشتید با نمایندگی های فروش شرکت التون و یا شرکت تماس حاصل نمایید و رامفورد سرویس نیز به عنوان نماینده مجاز خدمات پس از فروش شرکت آلتون نصب و تعمیر فر توکار را برای شما انجام می نماید.

 

 

 

'; foreach ($iconchunk as $i => $icon) { echo $icon."\n"; } echo ''; } } }*/ ?>

1500 کاراکتر باقی مانده


رامفورد سرویس

رامفورد سرویس مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی و نصب و تعمیر انواع لوازم خانگی مانند یخچال سامسونگ و یخچال بوش و انواع لوازم برقی و فر توکار و تعمیر ماشین لباسشویی و تعمیر انواع ماشین ظرفشویی می باشد

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت رامفورد میباشد.
[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]