تعمیر فر توکار و تعمیر فر از جمله خدماتی ست که تکنسین های رامفورد سرویس در محل برای شما انجام میدهند.

آشنایی با برنامه های پخت فر توکار آلتون و طرز کار با فر آلتون

در این بخش می خواهیم به معرفی برنامه های فر توکار آلتون سری 300 جدید بپردازیم. افرادی که قصد خرید این محصول به روز و بی نظیر را دارند، می توانند به راحتی از برنامه های فر توکار آلتون برای طبخ غذاهای مختلف خود استفاده کنند. این محصول دارای 10 برنامه غذایی متنوع است. هر یک دارای ویژگی های مختلف برای پخت و پز می باشد.

معرفی برنامه های فر توکار آلتون:

 

فر توکار سری 300 آلتون مورد استقبال بسیاری از خانم های خانه دار قرار گرفته است و شما می توانید برای یادگیری برنامه های فر توکار آلتون به وبسایت رامفورد سرویس سر بزنید.

در این قسمت 10 مورد از برنامه های پخت فر توکار آلتون را با هم بررسی میکنیم:

برنامه شماره 1 : در صورتی که قصد پخت ماهی برشته شده، فیله سوخاری، پیراشکی، استیک، نان سیر، نان شیرمال را دارید. می توانید با انتخاب المنت دوبل بالا و کف برنامه شماره 1 را تنظیم فعال کنید.
برنامه شماره 2 : با انتخاب این برنامه و روشن کردن المنت بالا می توانید به طبخ سیب زمینی شکم پر، سیب زمینی ویژه، مرغ تکه ای کبابی، پنیر کبابی، پیتزا با نان تست و تمامی غذاهای پخته شده که نیاز به آب شدن پنیر روی آنها را دارید، بپردازید.
برنامه شماره 3 : برنامه شماره 3 نیز در خصوص پخت و پز به برنامه شماره 2 شبیه می باشد. اما آیتم هایی که در این برنامه فعال می شوند. با برنامه شماره 2 تا حدودی متفاوت می باشد. در این بخش المنت بالا و فن به همراه فن گردش هوا را فعال کنید. سپس فرصت طبخ سیب زمینی شکم پر، مرغ تکه ای کبابی در بهترین طعم و مزه را تجربه کنید.
برنامه شماره 4 : برای طبخ نان های حجمی، کباب کردن و بلدرچین درسته در فر توکار آلتون سری 300 جدید می توانید از برنامه شماره 4 استفاده کنید. با فعال کردن این برنامه المنت کف و المنت دور فن و فن گردش هوا شروع به کار خواهند کرد.
برنامه شماره 5 : با انتخاب این برنامه، المنت دور فن و فن گردش هوا فر توکار آلتون سری 300 جدید شروع به کار خواهد کرد. برای پختن و کباب کردن بهترین گزینه برای بانوان و آشپزهای حرفه ای می باشد.

برای نصب و تعمیر لوازم خانگی خود خصوصا تعمیر فر و تعمیر فر توکار با کارشناسان ما در رامفورد سرویس در تماس باشید.

 

عملکرد سایر برنامه های فر توکار آلتون سری 300 جدید:


ما به عنوان نمایندگی مجاز آلتون به صورت گسترده ای به خدمات پس از فروش مشغول می باشیم. مشتریان و خریداران این سری جدید از برند آلتون می توانند برای نصب و تعمیر لوازم خانگی سری 300 آلتون از طریق وب سایت رامفورد اقدام نمایند. فر توکار آلتون سری 300 جدید یک از پرتقاضاترین و پرفروش ترین مدل های فر توکار برند آلتون می باشد.
برنامه شماره 6 : در این برنامه المنت کف، المنت دوبل بالا و فن گردش هوا فعال می شود. برای پخت پیراشکی، فیله سوخاری، استیک، ماهی برشته، نان شیرمال، نان سیر و پیتزا می توانید این برنامه را انتخاب کنید.
برنامه شماره 7 : برنامه شماره 7 با فعال کردن المنت کف برای انواع کیک، انواع شیرینی، لازانیا، ته چین، ماهی، استیک، نان های حجیم، کلوچه، پیتزا و طبخ مرغ در سینی بهترین و ایده آل ترین برنامه پخت می باشد.
برنامه شماره 8 : برای پخت پنیر کبابی، پیتزا با نان تست، انواع سیب زمینی شکم پر و ویژه می توانید این برنامه طبخ فر توکار آلتون سری 300 جدید را انتخاب کنید. که در این برنامه المنت دوبل بالا فعالیت می کند.
برنامه شماره 9 : به منظور پختن غذا و کباب کردن می توان برنامه شماره 9 را انتخاب کنید. در این برنامه المنت بالا، المنت کف، المنت دور فن و فن گردش هوا شروع به کار می کنند.
برنامه شماره 10 : با انتخاب این برنامه میتوانید یک غذای کاملا مغز پخت و لذیذی را آماده کنید. برنامه شماره 10 فر توکار آلتون سری 300 جدید با فعال کردن فن گردش هوا سبب پخش شدن گرما در تمامی بخش های داخلی فر می شود.
نحوه طبخ مرغ با جوجه گردان در فر آلتون
کار با فر آلتون بسیار راحت است چرا که فر توکار آلتون سری 300 جدید محصولی پرکاربرد و با کارایی بی نظیر می باشد. شما نیز می توانید با فر توکار آلتون سری 300 جدید برای دوستان و خانواده خود لذیذ ترین و خوش طعم ترین مرغ برشته را آماده کنید. عزیزانی که قصد طبخ مرغ با جوجه گردان در فر توکار آلتون سری 300 جدید را دارند. با انتخاب برنامه های 2، 3 و 8 نحوه پخت را تنظیم کرده و یک مرغ برشته بسیار خوش طعمی را آماده خواهند کرد. فر آلتون سری 300 جدید در مدل های v303، v303s، v303w، v302n، v304n طراحی و عرضه می شود.

برای دریافت مشاوره و فرم پذیرش جهت تعمیر فر توکار توسط متخصصان رامفورد نماینده مجاز خدمات پس از فروش آلتون بر روی عکس زیر کلیک نمائید'; foreach ($iconchunk as $i => $icon) { echo $icon."\n"; } echo ''; } } }*/ ?>

1500 کاراکتر باقی مانده


رامفورد سرویس

رامفورد سرویس مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی و نصب و تعمیر انواع لوازم خانگی مانند یخچال سامسونگ و یخچال بوش و انواع لوازم برقی و فر توکار و تعمیر ماشین لباسشویی و تعمیر انواع ماشین ظرفشویی می باشد

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت رامفورد میباشد.
[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]