رامفورد سرویس تعمیر فر توکار

آشنایی با عملکرد برنامه های فر توکار آلتون سری 300 جدید

در این بخش می خواهیم به معرفی برنامه های فر توکار آلتون سری 300 جدید بپردازیم. افرادی که قصد خرید این محصول به روز و بی نظیر را دارند، می توانند به راحتی از برنامه های فر توکار آلتون برای طبخ غذاهای مختلف خود استفاده کنند. این محصول دارای 10 برنامه غذایی متنوع است. هر یک دارای ویژگی های مختلف برای پخت و پز می باشد.

معرفی برنامه های فر توکار آلتون

 

فر توکار سری 300 آلتون

برنامه شماره 1 : در صورتی که قصد پخت ماهی برشته شده، فیله سوخاری، پیراشکی، استیک، نان سیر، نان شیرمال را دارید. می توانید با انتخاب المنت دوبل بالا و کف برنامه شماره 1 را تنظیم فعال کنید.
برنامه شماره 2 : با انتخاب این برنامه و روشن کردن المنت بالا می توانید به طبخ سیب زمینی شکم پر، سیب زمینی ویژه، مرغ تکه ای کبابی، پنیر کبابی، پیتزا با نان تست و تمامی غذاهای پخته شده که نیاز به آب شدن پنیر روی آنها را دارید، بپردازید.
برنامه شماره 3 : برنامه شماره 3 نیز در خصوص پخت و پز به برنامه شماره 2 شبیه می باشد. اما آیتم هایی که در این برنامه فعال می شوند. با برنامه شماره 2 تا حدودی متفاوت می باشد. در این بخش المنت بالا و فن به همراه فن گردش هوا را فعال کنید. سپس فرصت طبخ سیب زمینی شکم پر، مرغ تکه ای کبابی در بهترین طعم و مزه را تجربه کنید.
برنامه شماره 4 : برای طبخ نان های حجمی، کباب کردن و بلدرچین درسته در فر توکار آلتون سری 300 جدید می توانید از برنامه شماره 4 استفاده کنید. با فعال کردن این برنامه المنت کف و المنت دور فن و فن گردش هوا شروع به کار خواهند کرد.
برنامه شماره 5 : با انتخاب این برنامه، المنت دور فن و فن گردش هوا فر توکار آلتون سری 300 جدید شروع به کار خواهد کرد. برای پختن و کباب کردن بهترین گزینه برای بانوان و آشپزهای حرفه ای می باشد.

 

عملکرد سایر برنامه های فر توکار آلتون سری 300 جدید


ما به عنوان نمایندگی مجاز آلتون به صورت گسترده ای به خدمات پس از فروش مشغول می باشیم. مشتریان و خریداران این سری جدید از برند آلتون می توانند برای نصب و تعمیر لوازم خانگی سری 300 آلتون از طریق وب سایت رامفورد اقدام نمایند. فر توکار آلتون سری 300 جدید یک از پرتقاضاترین و پرفروش ترین مدل های فر توکار برند آلتون می باشد.
برنامه شماره 6 : در این برنامه المنت کف، المنت دوبل بالا و فن گردش هوا فعال می شود. برای پخت پیراشکی، فیله سوخاری، استیک، ماهی برشته، نان شیرمال، نان سیر و پیتزا می توانید این برنامه را انتخاب کنید.
برنامه شماره 7 : برنامه شماره 7 با فعال کردن المنت کف برای انواع کیک، انواع شیرینی، لازانیا، ته چین، ماهی، استیک، نان های حجیم، کلوچه، پیتزا و طبخ مرغ در سینی بهترین و ایده آل ترین برنامه پخت می باشد.
برنامه شماره 8 : برای پخت پنیر کبابی، پیتزا با نان تست، انواع سیب زمینی شکم پر و ویژه می توانید این برنامه طبخ فر توکار آلتون سری 300 جدید را انتخاب کنید. که در این برنامه المنت دوبل بالا فعالیت می کند.
برنامه شماره 9 : به منظور پختن غذا و کباب کردن می توان برنامه شماره 9 را انتخاب کنید. در این برنامه المنت بالا، المنت کف، المنت دور فن و فن گردش هوا شروع به کار می کنند.
برنامه شماره 10 : با انتخاب این برنامه میتوانید یک غذای کاملا مغز پخت و لذیذی را آماده کنید. برنامه شماره 10 فر توکار آلتون سری 300 جدید با فعال کردن فن گردش هوا سبب پخش شدن گرما در تمامی بخش های داخلی فر می شود.
نحوه طبخ مرغ با جوجه گردان در فر آلتون
فر توکار آلتون سری 300 جدید محصولی پرکاربرد و با کارایی بی نظیر می باشد. شما نیز می توانید با فر توکار آلتون سری 300 جدید برای دوستان و خانواده خود لذیذ ترین و خوش طعم ترین مرغ برشته را آماده کنید. عزیزانی که قصد طبخ مرغ با جوجه گردان در فر توکار آلتون سری 300 جدید را دارند. با انتخاب برنامه های 2، 3 و 8 نحوه پخت را تنظیم کرده و یک مرغ برشته بسیار خوش طعمی را آماده خواهند کرد. فر آلتون سری 300 جدید در مدل های v303، v303s، v303w، v302n، v304n طراحی و عرضه می شود.

برای دریافت مشاوره و فرم پذیرش جهت تعمیر فر توکار توسط متخصصان رامفورد نماینده مجاز خدمات پس از فروش آلتون بر روی عکس زیر کلیک نمائیدتعمیرات لوازم خانگی, خدمات پس از فروش لوازم خانگی, نصب و تعمیر لوازم خانگی, تعمیر اجاق گاز فر دار, تعمیر اجاق گاز, تعمیر اجاق گاز رومیزی, تعمیر فر توکار, فر توکار

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت رامفورد میباشد.
[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]